Dołącz do zespołu organizacyjnego TEDxUniversityofLodz!

Studenci Uniwersytetu Łódzkiego! Ciemna sala, czerwony duży napis z białym dopiskiem. Przed nim Speaker dzielący się ze światem własną ideą. Brzmi znajomo? Właśnie takie wydarzenie odbędzie się niedługo na Uniwersytecie. Zapraszamy do naszego zespołu organizacyjnego.

Aktualnie rekrutujemy do następujących działów:

1. Dział speakers: Decyduje, kto z wszystkich rekrutujących będzie mówcą na naszym wydarzeniu TEDx, przygotowuje speakerów. Wymagania:

• Umiejętność pracy zespołowej
  • Angielski na poziomie C1
  • Doświadczenie w wystąpieniach publicznych (Toastmasters/TEDx/MUN/Praca w Sprzedaży) lub duże doświadczenie w oglądaniu TEDx talks.

2. Dział produkcji: Odpowiedzialny za całą produkcję wydarzenia i experience design, praca konceptowa dotycząca: wystroju sali, scenografii, oprawy muzyczna , dział nadzorujący wszystkie role związane z produkcją treści, zarządzaniem sceną, technologią i wideo. Wymagania:

• Umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w projektowaniu i produkcji treści lub
  • Doświadczenie w montażu sprzętu audio i wideo

3. Dział specjalny: Tworzy "TEDx experience" dla naszych gości, zajmuje się rejestracją, warsztatami i doświadczeniami uczestników (trenowanie widowni, przemówienie mistrza ceremonii), ewaluacją po wydarzeniu. Wymagania:

• Kreatywność, odpowiedzialność i innowacyjność.
  • Doświadczenie w wystąpieniach publicznych/w angażowaniu publiczności emocjonalnie.
  • Znajomość Word/Excel.

4. Dział projektowy: Tworzy logo wydarzenia, stronę internetową, materiały brandingowe i inne estetyczne elementy wydarzenia. Wymagania:

• Doświadczenie w projektowaniu
  • Znajomość Canva/Photoshop
  • Doświadczenie w brandingu/estetyce

5. Dział marketingu: Zarządza mediami społecznościowymi i stroną internetową wydarzenia, tworzy silną obecność online, w tym treści strony internetowej, bloga i mediów społecznościowych. Promuje nasze wydarzenie. Wymagania:

• Doświadczenie w marketingu
  • Doświadczenie w branding
  • Doświadczenie w tworzeniu krótkich treści w mediach społecznościowych
  • Znajomość Canva

6. Dział wolontariuszy: Zarządza wolontariuszami: przygotowuje ich do wydarzenia i koordynuje nimi na wydarzeniu. Chcesz być wolontariuszem? Też możesz aplikować do tego działu! Wymagania:

• Umiejętność pracy z ludźmi

Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu i przyczynić się do stworzenia niezapomnianego wydarzenia, zgłoś się już teraz! Czekamy na Twoje zgłoszenie! Zapraszamy! Formularz zgłoszeniowy.