Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez MEiN na platformie Webex w dniu 11.05.2023 r. w godz. 12.00-13.30. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu przesyłają zgłoszenia na adres konkurs.doktoraty@mein.gov.pl do 8 maja 2023 r. W związku z limitem ilości osób mogących uczestniczyć w spotkaniu na platformie Webex, liczba miejsc jest ograniczona, o pierwszeństwie decyduje kolejność zgłoszeń.
Głównym celem doktoratu wdrożeniowego jest przygotowanie rozprawy doktorskiej, która znajdzie zastosowanie w pracy i działaniu konkretnej firmy. Doktoranci, pod okiem dwóch opiekunów - naukowego na uczelni i przemysłowego w siedzibie firmy, będą pracować nad rozwiązaniem problemu, który zgłasza przedsiębiorca do programu.
Warunki przystąpienia do programu:
- przyjęcie do szkoły doktorskiej osoby, która jest albo zostanie zatrudniona w pełnym wymiarze czasu pracy przez wybrany podmiot; wspomniany podmiot musi wyrazić zgodę na jej kształcenie w szkole doktorskiej w ramach programu i zapewni jej opiekuna pomocniczego;
- wyznaczenie przez uczelnię opiekuna pomocniczego, wskazanego przez podmiot zatrudniający doktoranta spośród pracowników tego podmiotu.
Finansowanie
Doktoranci, korzystający z programu, otrzymają stypendia w następującej wysokości:
- 3 450 zł miesięcznie - do miesiąca, w którym została przeprowadzona ocena śródokresowa;
- 4 450 zł miesięcznie - po miesiącu, w którym została przeprowadzona ocena śródokresowa.
Aplikacja
Zainteresowanych udziałem w programie zapraszamy do kontaktu:
e-mail: agnieszka.wojnarowska@uni.lodz.pl
tel. 42-635-43-85; 889-052-646
Wypełniony wniosek aplikacyjny prosimy przesłać do 24.05.2023 r. na adres mailowy: agnieszka.wojnarowska@uni.lodz.pl
Dokumenty do pobrania dostępne są na stronie Doktorat wdrożeniowy.