Program Microsoft Azure Dev Tools for Teaching - bezpłatne oprogramowanie firmy Microsoft

Microsoft Azure Dev Tools for Teaching dla studentów i pracowników Wydziału BiOŚ UŁ
Logowanie swoim uczelnianym adresem e-mail
Problemy z zalogowaniem do Azure - wypełnij formularz na stronie: https://forms.office.com/r/aLQjbEUbxj lub skontaktuj się z

O programie

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ przystąpił do programu Microsoft Azure Dev Tools for Teaching (dawniej Imagine Premium lub DreamSpark Premium). Studenci i pracownicy naukowi dzięki temu mogą bezpłatnie skorzystać z szerokiej gamy produktów firmy Microsoft tj. środowisk do tworzenia aplikacji, systemów operacyjnych i serwerów.

Dodatkowo studenci i pracownicy naukowi Wydziału BiOŚ UŁ maja bezpłatny dostęp do oprogramowania w pracowniach komputerowych jak i komputerach osobistych w domu.

Warunkiem otrzymania korzyści w programie Microsoft Azure Dev Tools for Teaching jest wykorzystywanie otrzymanego oprogramowania do celów edukacyjnych lub naukowych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Korzyści dla zarejestrowanych w programie
  • Najnowsze oprogramowanie Microsoft
  • Dostępne aktualizacje i pakiety językowe
  • Narzędzia programistyczne
  • Najnowsze systemy operacyjne
  • Systemy serwerowe i bazodanowe
  • Programy narzędziowe
  • Programy edukacyjne
Ogólne informacje

Licencja Microsoft Azure Dev Tools for Teaching pozwala na instalację oprogramowania w dowolnej liczbie na sprzęcie laboratoryjnym na Wydziale.

Studenci oraz pracownicy naukowi mogą zainstalować oprogramowanie (maksymalnie dwie kopie) na komputerach osobistych do celów naukowych i edukacyjnych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Dodatkowe informacje

W przypadku problemów z logowaniem, pobraniem produktów lub kluczy instalacyjnych proszę o kontakt z Administratorem sieci -