Jakość Kształcenia - Aktualności

W dniu 22 listopada 2018 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Rady Biznesu Wydziału BiOŚ UŁ . Wśród gości pojawili się przedstawiciele pracodawców, z którymi współpracujemy od początku istnienia Rady oraz nowi jej członkowie. Oprócz władz Wydziału w spotkaniu uczestniczyli także Dyrektorzy Instytutów oraz Przewodnicząca Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia, której wystąpienie poświęcone było m.in. działaniom na rzecz aktywnego uczestniczenia otoczenia społeczno-gospodarczego w dostosowywaniu programów kształcenia do potrzeb pracodawców. Podsumowano dotychczasowe formy współpracy w zakresie dydaktyki, w tym realizację staży, wyjazdów studyjnych czy zajęć z praktykami. Prodziekan dr hab. Maciej Bartos przedstawił podsumowanie praktyk zawodowych i nowe propozycje kooperacji w ramach zajęć dydaktycznych prowadzonych na Wydziale.

Przedstawiciele interesariuszy zewnętrznych uczestniczący w Walnym Zgromadzeniu Rady Biznesu wyrazili chęć aktywnego uczestnictwa w procesie dydaktycznym wskazując na konkretne formy działań, takie jak: udział w spotkaniach poświęconych modyfikacjom istniejących czy  tworzeniu nowych programów kształcenia.